Ana Sayfa Gündem BALCALI DOKTORLARINA ULUSLARARASI ÖDÜL

BALCALI DOKTORLARINA ULUSLARARASI ÖDÜL

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Acil Tıp Ana Bilim Dalı’n da görevli Doktor Ali Çebişli, Sırbistan’ın Belgrad Şehrinde gerçekleştirilen uluslararası katılımlı “The First Southeast European Congress of Emergency and Disaster Medicine” kongresinde “iki taraflı ön kol kemiği kırığı vakasının acil müdehalesi takip ve tedavi süreci” konusunda gerçekleştirdiği sunumla poster birincilik ödülüne layık görüldü.

Giriş Tarihi: 24 Temmuz 2018 Salı 11:38
BALCALI DOKTORLARINA ULUSLARARASI ÖDÜL

21-23 Haziran 2018 tarihleri arasında Sırbistan’ın Belgrad Şehrinde gerçekleştirilen uluslararası katılımlı “The First  Southeast European Congress of Emergency and Disaster Medicine” kongresinde poster sunumu dalında en fazla oyu alan Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Acil Tıp Ana Bilim Dalı’n da görevli Doktor Ali Çebişli ödüle layık görülerek önemli bir başarıya imza attı.

 

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Acil Tıp Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Zeynep Kekeç ile birlikte yine aynı bölümde görevli doktorlar  Ali Çebişli ile Özge Bakışkan’ın beraber hazırladıkları “Bilateral Radial Head Fractures; an Uncommon Case Report" isimli çalışma ile “iki taraflı ön kol kemiği kırığı vakasının acil müdehalesi takip ve tedavi süreci”nde kendi yaklaşımlarının poster sunumu için Doktor Ali Çebişli Sırbistan’ın Belgrad şehrine gitti. Burada “The First  Southeast European Congress of Emergency and Disaster Medicine” isimli uluslar arası kongreye katılan Doktor Çebişli  Kongre sekreteryası tarafından düzenlenen en iyi poster yarışmasında oylamada en fazla oyu aldı.

 

Doktor Ali Çebişli kongrede birinci olarak aynı zamanda çalışmasını sözlü sunum yapma hakkını elde etti. Doktor Çebişli, çalışmasının sözlü sunumu sonrasında ödülünü Doktor Tatjana Rajkovic'ten teslim aldı.

 

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Acil Tıp Ana Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Zeynep Kekeç, üçlü bir ekip şeklinde hazırladıkları çalışmanın başarılı olmasından ve ödüle layık görülmesinden ötürü son derece mutlu olduklarının altını çizerek, Balcalı Acil Tıp Ana Bilim Dalı olarak sağlık ordusuna donanımlı, eğitimli ve birikimli hekimler kazandırıyor almanın da gururunu yaşadıklarını belirtti.

 

 

-- 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
LİG PUAN DURUMU
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
Bu habere de bakabilirsiniz

Giyim mağazasının camını kırıp, 80 bin liralık eşya çaldılar

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık