Ana Sayfa Siyaset Barut, “Ülkenin geleceği için CHP iktidarı şart”

Barut, “Ülkenin geleceği için CHP iktidarı şart”

CHP Karataş İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Karataş Belediyesinin çok amaçlı etkinlik salonunda yapıldı.

Giriş Tarihi: 24 Haziran 2016 Cuma 09:39
Barut, “Ülkenin geleceği için CHP iktidarı şart”

İl yöneticileri, Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Karataş Belediye Başkanı Boğaçhan Ünal,   belediye meclis üyeleri ve partililerin katılımıyla gerçekleştirilen toplantı saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesiyle başladı.

CHP’NİN HEDEFİ KARATAŞ’TA OY ORANINI ARTIRMAK

Açış konuşmasını yapan Karataş İlçe Başkanı Oben Ersan Aygün, ilçe örgütünün çalışmaları hakkında bilgiler verip, 3 Haziran’da Adana’ya gelen Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun “Adana Tarımına Sahip Çıkıyor” temalı programına destek veren herkese teşekkür etti.

CHP’nin Karataş’taki oy oranını yükseltmek için ilçe örgütü, kadın ve gençlik kolları olarak aralıksız çalıştıklarını dile getiren Aygün, “CHP’nin kalesi olan Karataş’ta artıracağımız oylarla partimizin büyükşehir belediyesini kazanmasına katkıda bulunmak istiyoruz” dedi.

“SÜREKLİ ALANLARDA OLACAĞIZ”

Karataş’ın köylerini adım adım gezdiklerini, yurttaşların cenazelerinde acılarını paylaşıp, düğünlerinde mutluluklarına ortak olmaya çalıştıklarını ifade eden Aygün, “Türkiye’nin CHP iktidarına ihtiyacı var ve bu doğrultuda il ve diğer ilçe örgütlerimiz gibi önümüzdeki üç yılda sürekli alanlarda olacağız” diye konuştu.

DANIŞMA KURULLARI SALON TOPLANTISI DEĞİL

Danışma kurulu  toplantılarının CHP örgütlerinde sinerji yarattığını vurgulayan CHP Adana İl Başkanı Ayhan Barut, danışma kurullarının salon toplantısı değil, örgütlerin yol haritalarını belirlediği, eteklerdeki taşların döküldüğü, örgütlerin başarıya ulaşması için katılımcıların yapıcı eleştiriler ve öneriler sunduğu toplantılar olduğunu söyledi. Barut, “Danışma kurulu toplantılarımızı bundan sonra da istisnasız bir şekilde yapmaya devam edeceğiz. Bu toplantılarda hem yol haritalarımızı belirleyecek, hem de ülke gündemindeki kritik konularla ilgili ortak bir dil oluşturacağız. Bu bağlamda danışma kurulları salon toplantıları değil, örgütlerimiz için stratejik öneme sahip örgütsel toplantılardır” şeklinde konuştu.

KARATAŞ KİMLİK DEĞİŞTİRİYOR

Karataş’ın 2014 yerel seçimlerinde CHP’nin sosyal demokrat belediyecilik anlayışına kavuştuğunu ve ilçenin Boğaçhan Ünal’ın başkanlığında kimlik değiştirdiğini vurgulayan Barut, CHP örgütlerinin Karataş’taki oy oranını 2019 yerel seçimlerinde yüzde 60’lara çıkarmak için yoğun bir çalışma gerçekleştireceğini kaydetti.

KARATAŞ’TA GİRİLMEDİK EV KALMAYACAK

Üç yıllık süreyi iyi değerlendireceklerini dile getiren Barut, hem CHP’li belediyenin halka dokunan, sorun çözen sosyal demokrat belediyecilik hizmetleriyle hem de il ve ilçe örgütleri ile kadın ve gençlik kollarının halkla bütünleşen alan çalışmalarıyla Karataş’ta girilmedik ev, sıkılmadık el bırakılmayacağını kaydetti.

ÜLKEMİZİN GELECEĞİ, ÇOCUKLARIMIZIN YARINLARI İÇİN CHP İKTİDARI ŞART

Barut, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak Adana’da iddialıyız. Seyhan, Çukurova, Karataş’la birlikte ilçe belediyesi sayımızı artıracağız, Büyükşehir Belediyesini de CHP’li yapacağız. Genel seçimlerde de CHP’yi Adana’da birinci parti yapacağız ve partimizin iktidarına önemli bir katkı sunacağız. Çünkü Türkiye’nin CHP iktidarına ihtiyacı var. Ülkemizin geleceği, çocuklarımızın yarınları için CHP’yi el ele verip hep birlikte iktidara taşıyacağız” ifadelerini kullandı.

Toplantı, danışma kurulu üyelerinin öneriler sunduğu konuşmalarıyla devam etti.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
LİG PUAN DURUMU
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
Bu habere de bakabilirsiniz

Gürer: Taşımalı eğitim sona ersin

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık