Ana Sayfa Ekonomi BÜYÜK ÖDÜL M1 ADANA’NIN

BÜYÜK ÖDÜL M1 ADANA’NIN

Türk gayrimenkul sektörünün en prestijli yarışma platformu olan “Sign Of The City “ 11 Aralık 2019 ‘da İstanbul’da gerçekleştirildi. Gayrimenkul ve inşaat sektörüne altıncı yılında da değer katan Sign of the City Awards (SotCA) yarışmasında “EN İYİ AVM” kategorisinde M1 ADANA AVM 2019 yılının En İyi AVM’si ödülünü aldı.

Giriş Tarihi: 14 Aralık 2019 Cumartesi 08:36
BÜYÜK ÖDÜL M1 ADANA’NIN

Türk gayrimenkul sektörünün en prestijli yarışma platformu  olan “Sign Of The City “ 11 Aralık 2019 ‘da İstanbul’da gerçekleştirildi. Gayrimenkul ve inşaat sektörüne altıncı yılında da değer katan Sign of the City Awards  (SotCA) yarışmasında “EN İYİ AVM” kategorisinde M1 ADANA AVM  2019 yılının En İyi AVM’si ödülünü aldı.  

 Bu yıl dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarı olan MIPIM’in stratejik partnerliğinde gerçekleşen RE360 Gayrimenkul Buluşması’nda yerini alan veTürkiye’nin en prestijli gayrimenkul ödüllerden biri olarak gösterilen “Sign of the City Awards” gayrimenkul sektöründe  Türkiye’de  ve küresel  çapta yüksek standartlar ve mükemmeliyeti sağlamış projeler hakkında farkındalık yaratmayı amaçlamakta.M1 Adana kent içindeki yeri, işlevine uygun değişen yeni duruşu, mimari çözümlerindeki çoklu yaklaşımı ve kentsel ilişkisinin yanı sıra yerel bir değer ve sosyal bir yaşam merkezi yaratma başarısı nedeniyle Sign Of The City ödülüne değer bulundu.

 METRO PROPERTIES ve FİBA COMMERCIAL PROPERTIES ortak projesi olarak, 2000 yılındaki açılışından bu yana Adana'nın ve bölgenin en iyi alışveriş merkezi olma özelliğini koruyan M1 ADANA AVM, gerçekleştirilen renovasyon ve büyüme projesi ile, müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını her zaman göz önünde bulunduran bir alışveriş merkezi olarak bölgenin çekim merkezi haline geldi.Bugünün değil, geleceğin projelerini yaratma hedefi ile hareket eden M1 ADANA, 90 bin metrekare kiralanabilir alanda, daha geniş çerçevede hizmet veren ulusal ve uluslararası tam 200 mağazaya sahip.METRO PROPERTIES Gayrimenkul Yatırım A.Ş. Genel Müdürü ve Asya Bölge Müdürü Gündüz Bayer; “Gelecekte herşey, mevcutta olanın üzerine inşa edilecek. Bütün alışveriş merkezleri, zamanın dinamiklerine uygun hareket edebilmek için değişime ayak uydurmak, konseptlerini ve mağaza karmalarını buna göre yenilemek isteyecek.

Başarının sürdürülebilir olmasını garantilemek, sadece değişime odaklanaraksağlanabilir, biz de gelişen Adana şehrine, daha geniş çerçevede hizmet verecekbir dönüşüm hedefi ile , M1 Adana’nın yenilenme, değişim ve dönüşüm sürecini gerçekleştirdik, “ diyerek, “projemizin 2019 yılı Sign of the City Ödülleri’nde En İyi AVM ödülünü almaktan dolayı büyük gurur duyuyoruz,” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
LİG PUAN DURUMU
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
Bu habere de bakabilirsiniz

Açılışımız gelecek yıl Mart ayında

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık