Ana Sayfa Siyaset CHP baskın seçime hazırlanıyor

CHP baskın seçime hazırlanıyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adana İl ve İlçe örgütleri ile kadın ve gençlik kolları baskın bir seçime karşı kolları sıvadı. “Üç ay değil 3 yıl önce” sloganıyla kırsal çalışmalarını başlatan İl Başkanı Ayhan Barut ve il yönetim kurulu üyeleri ilçe örgütlerini ziyaret edip, ilçelerin sosyo-demografik yapısına uygun yol haritalarını belirliyor.

Giriş Tarihi: 21 Nisan 2016 Perşembe 12:20
CHP baskın seçime hazırlanıyor

Barut ve il yönetimi dün Seyhan, Sarıçam ve Çukurova ilçe örgütleriyle buluştu. Ziyaretlerde Seyhan İlçe Başkanı Abeydullah Kolcu, Sarıçam İlçe Başkanı Celal Güven ve Çukurova İlçe Başkanı Yüksel Erdoğan ilçelerinde yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

İl Başkanı Ayhan Barut, sandık çevresi örgütlenmesinin gerçekleştirilebilmesi için sandık sorumlularının bir an önce belirlenmesi gerektiğinin altını çizdi. Sandık sorumlularının CHP’nin ilkelerini özümsemiş, toplumsal konulara duyarlı kişiler olması gerektiğini vurgulayan Barut şöyle konuştu:

“Örgüt içi yarış dönemini geride bırakıp, örgütsel bütünleşmeyi sağladık. Ancak yerelde ve genelde iktidar olabilmemiz için örgütlenme çalışmalarına ağırlık vermemiz gerekiyor. Ülke olarak çok sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz ve ne yazık ki her gün bir önceki günü arıyoruz. Ülkemizin içinden geçtiği bu olumsuz süreçten çıkışının tek yolu CHP’nin iktidar olmasıdır. Bu bilinçle ve inançla çalışmak zorundayız. Her zamankinden daha çok halkımızı dinlemeli, onların sorunlarına çözüm üretmeli, onlara partimizin politikalarını doğru bir şekilde anlatmalıyız. Arkadaşlarımızın sorumlu oldukları sandık çevrelerindeki insanlarla birebir ilişki kurup onlarla empati yapmaları bu bağlamda büyük önem taşıyor.”

Türkiye’yi çağdaş bir uygarlık haline getirmek, geleceğe daha refah, daha yaşanabilir bir ülke bırakmak için CHP’yi büyüterek ve çok çalışarak iktidara taşımak zorunda olduklarını dile getiren Barut, “Örgütlerimiz arasındaki uyum, sevgi, saygı ve çalışma aşkıyla başarıya ulaşacağız” diye konuştu.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
LİG PUAN DURUMU
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
Bu habere de bakabilirsiniz

Kılıçdaroğlu başkanları zoom üzerinden dinledi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık