Ana Sayfa Siyaset CHP, Kozan’da girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacak

CHP, Kozan’da girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacak

CHP Kozan İlçe Örgütü Danışma Kurulu toplantısı ilçe başkanlığı toplantı salonunda yapıldı. Kozan İlçe Başkanı Erkan Karaoğlu, 2019 yerel seçimlerinde Kozan’ı CHP’li yapmak için ilçede girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmamak için köy ve mahalle ziyaretlerine başladıklarını söyledi. İl Başkanı Ayhan Barut da yaşamın her alanında gerileyen Adana’nın hak ettiği yere CHP iktidarında geleceğini belirterek, Türkiye’nin içinde bulunduğu açmazdan çıkışı için tek umudunun CHP olduğunu vurguladı.

Giriş Tarihi: 17 Haziran 2016 Cuma 14:09
CHP, Kozan’da girilmedik ev, sıkılmadık el bırakmayacak

İl yöneticileri, Seyhan Belediyesi Başkanvekili Ertan Karaoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Alaattin Solmaz, belediye meclis üyeleri ve partililerin katılımıyla gerçekleştirilen CHP Kozan İlçe Danışma Kurulu toplantısı saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesiyle başladı.

KARAOĞLU, KILIÇDAROĞLU’NA YÖNELİK SALDIRILARI KINADI

Açış konuşmasını yapan Kozan İlçe Başkanı Erkan Karaoğlu, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na yönelik saldırıların kabul edilemez olduğunu belirterek, saldırıları ilçe örgütü adına kınadı.

“KOZAN’DA GİRİLMEDİK EV, SIKILMADIK EL KALMAYACAK”

İlçe örgütünün altı aylık dönemde yaptığı çalışmalar hakkında bilgiler aktaran Karaoğlu, Kozan’ı CHP’li yapmak için çalıştıklarını söyledi. Başarıya ulaşmanın yolunun çok çalışmaktan geçtiğini kaydeden Karaoğlu, yerel ve genel seçimlerin yapılacağı 2019 yılına kadar Kozan’da girmedik ev, sıkmadık el bırakmamak için çalışmalara köylerden başladıklarını ifade etti. İl örgütü ve milletvekilleriyle birlikte düzenli olarak köy ve mahalle ziyaretlerini ziyaretleri sürdüreceklerini dile getiren Karaoğlu, Kozan’ı CHP’li yapma konusunda iddialı olduklarını sözlerine ekledi.

“CHP HER YERDE”

CHP’nin alanlarda olmadığı yönündeki eleştirilerin gerçeği yansıtmadığının altını çizen İl Başkanı Ayhan Barut ise CHP örgütlerinin, milletvekillerinin, belediye başkanlarının ve belediye meclis üyelerinin her yerde olduğunu vurguladı.

“KARARLIYIZ, AZİMLİYİZ, İNANÇLIYIZ”

“Nerede bir sorun varsa CHP orada” diyen Barut, Kozan’da da CHP ilçe örgütünün başlattığı çalışmaların meyvesinin 2019’daki seçimlerde alınacağını kaydetti. Belediye başkan adayının en az bir yıl önceden belirlenmesi ve ilçe örgütünün bugünkü temposunu düşürmeden çalışması durumunda Kozan’da başarının kaçınılmaz olduğunu dile getiren Barut, “Cumhuriyet Halk Partisi olarak ‘Yaşanabilir Bir Türkiye’ idealini yaşama geçirmek için yola çıktık. Kararlıyız, azimliyiz, inançlıyız ve başaracağız. Hep birlikte el ele verip refah içinde olduğu, mutlu insanların yaşadığı, çocukların mutluluk çığlıkları attığı, çağdaş bir Türkiye yaratacağız” diye konuştu.

“ADANA, CHP İKTİDARINDA HAK ETTİĞİ YERE GELECEK”

Zenginliğiyle geçmiş yıllarda Türk filmlerine konu olan Adana’nın özellikle son 14 yıllık dönemde her alanda gerilediğini dikkati çeken Barut, Adana’nın sahip olduğu verimli tarım toprakları, sanayi kültürü, tarihi ve doğasıyla hak ettiği yere CHP iktidarında gelebileceğini söyledi.

“TÜRKİYE’NİN TEK UMUDU CHP”

Adana’yı yeniden ayağa kaldırıp, Türkiye’nin parlayan yıldızı yapmak için CHP İl ve ilçe örgütleri olarak önemli sorumlulukları olduğunu kaydeden Barut, “CHP örgütleri olarak Adana’mızın ve ülkemizin geleceği için, hem yerelde hem de genelde CHP’yi iktidara taşıma yükümlülüğümüz var. Bu bilinçle ve inançla yılmadan, usanmadan, bıkmadan, korkmadan, sinmeden çalışacağız. Çünkü Türkiye’nin tek umudu CHP’dir” ifadelerini kullandı.

Toplantının devamında danışma kurulu üyeleri Kozan’da yapılması gereken çalışmalarla ilgili görüşlerini aktardılar.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
LİG PUAN DURUMU
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
Bu habere de bakabilirsiniz

Kılıçdaroğlu başkanları zoom üzerinden dinledi

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık