Ana Sayfa Ekonomi Çukobirlik’ten üreticilere önemli destek

Çukobirlik’ten üreticilere önemli destek

Tarım sektörüne sağladığı finansal destekle özel sektör bankaları arasında lider konumda bulunan DenizBank üreticileri her alanda desteklemeye devam ediyor. Bankanın Çukobirlik ile yaptığı işbirliği kapsamında, kurum üyesi üreticiler DenizBank’ın Tarım Bankacılığı alanında sunduğu avantajlardan yararlanabiliyorlar. Üreticiler ayrıca birlik üyesi kooperatiflerden Üretici Kartları ile faizsiz ve 5 aya varan vade avantajı ile tarımsal girdi satın alabiliyorlar.

Giriş Tarihi: 3 Ekim 2017 Salı 14:27
Çukobirlik’ten üreticilere önemli destek

Tarım sektörüne en fazla kredi kullandıran özel banka olan DenizBank, çiftçiye destek vermeye devam ediyor. Üretici Kart ve Üretici POS ile üreticiye sunduğu avantajları hayata geçirdiği işbirlikleriyle zenginleştiren DenizBank, sektörün önde gelen kurumlarından Çukobirlik ile önemli bir işbirliğine imza attı.

 

Banka bu kapsamda Sınırlı Sorumlu Çukurova Pamuk Yerfıstığı ve Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifleri ile işbirliği gerçekleştirdi. Üye üreticiler işbirliği kapsamında DenizBank’ın sunduğu tüm finansal hizmetlerin yanı sıra, Üretici Kart ile tüm tarımsal ihtiyaçlarını birliğe bağlı kooperatiflerden alışveriş yaparak karşılama imkânına sahip olacaklar.

 

Banka bu çerçevede 02 Ekim 2017 tarihinde Çukobirlik Genel Müdürlüğü’nde, Çukobirlik yöneticileri ile bir araya gelerek bir imza töreni gerçekleştirdi. DenizBank Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, Çukobirlik Yönetim Kurulu Başkanı Seçkin Sakar, DenizBank Çukurova Bölge Müdürü Engin Eskiduman törende hazır bulundu.

 

“Sektörel uzmanlığımız ile üreticinin her türlü ihtiyacına yanıt verebiliyoruz”

 

DenizBank Tarım Bankacılığı Genel Müdür Yardımcısı Burak Koçak, Çukobirlik ile önemli bir işbirliği yaptıklarını, üreticilere sağladıkları avantajların artmasından mutluluk duyduklarını belirtti. Koçak, sözlerine şöyle devam etti: “DenizBank olarak faaliyetlerimiz ve tarım bankacılığı alanında gerçekleştirdiğimiz hizmet ve uygulamalarımızla her zaman ve her yerde üreticimizin yanındayız. Özel bankalar arasında %41 pazar payımız ile liderliğimizi devam ettiriyoruz. Türkiye ekonomisi için çalışmalarımızı sürdürürken, tarımın modernizasyonu ve yeni tarımsal projelerin üretilebilmesi için ihtiyaç duyulan her türlü finansman ve danışmanlık desteğini sağlıyoruz. İyi günde de kötü günde de üreticimizin yanı başında yer alıyoruz. Başta Üretici Kartımız olmak üzere tüm Tarım Bankacılığı ürün ve hizmetlerimiz ile çiftçimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarak hayatlarını kolaylaştırmayı ve yüzlerini güldürmeyi hedefledik, bu yönde sektörümüzün önemli paydaşları ile işbirlikleri gerçekleştirmeyi sürdürüyoruz. Çukobirlik ile yaptığımız anlaşma kapsamında çiftçilerimize cazip fırsatlar sunuyoruz. Üreticilerimize en iyi hizmeti vermek üzere tüm gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

 

Türkiye’de bir ilk olan “Üretici Kart” hakkında...

  • Çiftçiler Üretici Kartları ile; mazot, gübre, yem, tohum, tarım ilacı, tarım makinaları, yedek parça ve diğer tarımsal ihtiyaçları için üye işyerlerinden alışveriş yapabilirler veya Şube ve tüm ATM’lerden nakit çekebilir veya 3 yıla varan vadelerde Üretici Kart üzerinden taksitli kredi kullanabilirler.
  • Geri ödemeler DenizBank’ın tüm tarım kredilerinde olduğu gibi ürünün hasat tarihinde yapılabilir.
  • Anlaşmalı işyerlerinde kampanyalı alışveriş imkanı sağlar.
  • DenizBank şubelerinden, anlaşmalı üye işyerlerindeki POS makinalarından, ATM’lerden, DenizBank internet sayfasından Üretici Kart başvurusu yapılabiliyor. Ayrıca cep telefonuna URETICI yazıp T.C. kimlik numarası ve bulunulan ilin plaka kodunu aralarında birer boşluk bırakıp 3280’e SMS göndererek de Üretici Kart başvurusu yapılabiliyor.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
LİG PUAN DURUMU
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
Bu habere de bakabilirsiniz

Sabancı Holding, 2019 yılı finansal sonuçlarını açıkladı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık