Ana Sayfa Eğitim Güneş, “Gönüllülük ve Proje Deneyimleri”ni anlattı

Güneş, “Gönüllülük ve Proje Deneyimleri”ni anlattı

Çukurova Üniversitesi İİBF Bütçe ve Mali Planlama Anabilim Dalı Başkanı Y. Doç. Dr. İsmail Güneş, Gaziantep Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyelerine “İdeallerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirmek konusunda çekinmeyin, sahip olduğunuz dinamizmle girişimci ve akılcı davranarak kendinizi hedefe yaklaştırırsın” dedi

Giriş Tarihi: 27 Nisan 2016 Çarşamba 16:19

Güneş, “Gönüllülük ve Proje Deneyimleri”ni anlattı

Çukurova Üniversitesi İİBF Bütçe ve Mali Planlama Anabilim Dalı Başkanı Y. Doç. Dr. İsmail Güneş, Gaziantep Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyelerine “ Gönüllülük ve Proje Deneyimleri”ni anlattı.

Gaziantep Kent Konseyi Gençlik Meclisi’’ne konuk olan Yrd. Doç. Dr. İsmail Güneş, Gaziantep Kent Konseyi Konferans salonunda gençlerle bir araya geldi. Güneş “ Gönüllülük ve Proje Deneyimleri” konulu sunumunu gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkan Yardımcısı Orhan Taşdoğan,  “Uzun süredir takip ettiğimiz projeler konusunda değerli deneyimlerini bizimle paylaşmak üzere davetimizi kabul ederek Gaziantep’e gelen değerli hocamıza teşekkür ediyorum deneyimleri bizlere ileride yapacağımız faaliyetlerde ışık tutacaktır.” dedi.

Gençlere;  Adana’da düzenlenen Avrupa ve Dünya Tekerlekli sandalye Basketbol şampiyonasının düzenleme süreci, Çukurova Üniversitesi İİBF öğrencileriyle gerçekleştirdikleri “Genç Yürekler” çevre projeleri ve Adana Kent Konseyi Engelli Meclisinin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Güneş, gençlere ideallerini ve hayallerini gerçekleştirmek konusunda çekinmemelerini sahip oldukları dinamizmin girişimci ve akılcı davranmaları durumunda kendilerini hedefe yaklaştıracağını belirtti. İsmail Güneş, gençlerin faaliyetlerinde paylaşımcı olmaları, güven esasına dayalı sürdürülebilir kurumsal ilişkiler kurmalarının uzun vadeli hedeflere erişimi mümkün kılacağını sözlerine ekledi.

Güneş, Aydın Üniversitesi tarafından düzenlenen Kent Konseyleri Kongresi’nde Adana Kent Konseyi olarak dezavantajlı grupların kente entegrasyonu kategorisinde “En iyi Uygulamalar” dalında birincilik ödülü aldıklarını da Gaziantep Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyelerine paylaştı.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
LİG PUAN DURUMU
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
Bu habere de bakabilirsiniz

Hayırsever iş insanından eğitime destek

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık