Ana Sayfa Sağlık Sağlık-Sen’den başarıya plaket

Sağlık-Sen’den başarıya plaket

Adana’da önemli hizmetlere imza atan Sağlık-Sen, sağlık hizmetlerinde özverili çalışmaları ile ön plana çıkan personelleri ödüllendirip plaket ile onure etti.

Giriş Tarihi: 10 Şubat 2020 Pazartesi 05:22
Sağlık-Sen’den başarıya plaket

Adana’da önemli hizmetlere imza atan Sağlık-Sen, sağlık hizmetlerinde özverili çalışmaları ile ön plana çıkan personelleri ödüllendirip plaket ile onure etti.

Bir yıllık hizmeti geride bırakan Sağlık-Sen değerlendirme toplantısı düzenledi. Programa Adana İl Sağlık Müdürü Dr .Ahmet Özer, Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Adnan Atılgan, Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Başkan Yrd. Dr. Reyhan Mazı, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Nihat Taş, Çukurova Devlet Hastanesi Uzm. Dr. Akif Küçükcan, Türkiye Şehitler ve Gaziler Vakfı Adana Şube Başkanı Uğur Çiftçi, Elazığ ve Malatya Depreminde görev alan UMKE ve 112 Ekipleri, Pozantı ilçesi çığ felaketin de görev alan UMKE personeli, teşkilat üyeleri ve çok sayıda sağlık çalışanı katıldı.

Program açılış konuşmasında Sağlık-Sen Adana Şube Başkanı Bekir Nennioğlu yaptı ve özetle şunları söyledi. “Ülkemizin son zamanlarda yaşamış olduğu önce Elazığ depremi, sonra Suriye'de kalleş Esed 'in haince şehit ettiği şühedamız, arkasına Van Bahçesaray çiğ felaketi ve en sonunda İstanbul'da yaşanan uçak kazasının yüreğimizde oluşturduğu acı ve kederin bugünümüzü hüzünlü geçirmemize vesile olduğunu söylemek istiyor neticesinde felaketlerde hayatlarını kaybeden şehitlerimize ve vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yakınlarına sabırlar ve de başsağlığı diliyorum.

Şeffaf olarak sürdürülen promosyon ihalesi sağlık müdürümüz Dr. Ahmet Özer beyinde önemli katkılarıyla muvaffakiyet ile sonuçlanmış bu şubemizin yerelde bugüne kadar kazandığı en büyük nakdi kazanımı olarak tarihe geçmiştir

Cefakâr sağlık çalışanları yönetime gelmeden önce verdiğim vaatlerimden biri olan döner sermaye komisyonlarına bizzat katılıp 35 senelik idari tecrübemi sizlerin menfaatine kullanacağım sözümü komisyonlara katılıp dağıtılacak döner sermaye miktarını en tavanda verilmesi için yaptığım gayretlerim neticesinde tutma bahtiyarlığına ulaşmış olduğumu da buradan söylemek isterim

Ayrıca bugüne kadar Beni hiçbir zaman yalnız bırakmayan her zaman destekleyen Başkan vekilim Feridun Altıparmak beye, Başkan Yardımcılarım Ayşe Kolukırık hanımefendiye, Ahmet Yönder beye, Abidin Aktaş beye, Fatih Akçal beye ve Aysel Dursun hanımefendiye şükranlarımı sunuyorum. 

Ayrıca her zaman teşkilatımızın yanında olan İlçe Temsilcilerimize, İşyeri ve Sendika Temsilcilerimize ve teşkilatımızın tüm mensuplarına teşekkür ederim. ‘’ dedi.

Programın devamında Elazığ ve Malatya Depremi ile Pozantı çığ felaketinde görev alan UMKE ve 112 personellerine teşekkür plaketleri takdim töreni düzenlendi. Ayrıca Acil Sağlık Hizmetlerinin organizasyonunda görev yapan , Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Başkanı Dr. Adnan Atılgan,Acil ve Afetlerde Sağlık Hizmetleri Başkan Yrd. Dr. Reyhan Mazı, İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr.Nihat TAŞ Beye de plaket takdimi düzenlendi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
LİG PUAN DURUMU
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
Bu habere de bakabilirsiniz

Çulhaoğlu: Halkın ihtiyaçları karşılanmalıdır

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık