DIGITURK İLE PAKET ANLAŞMASI

Adana Demirspor yönetimi, Mavi Lacivertli taraftarların Türkiye'nin her yerinden takımlarının maçlarını uygun fiyatla izleyebilmeleri için Digitürk ile yayın paketi anlaşması yaptı.

DIGITURK İLE PAKET ANLAŞMASI

Adana Demirspor yönetimi, Mavi Lacivertli taraftarların Türkiye'nin her yerinden takımlarının maçlarını uygun fiyatla izleyebilmeleri için Digitürk ile yayın paketi anlaşması yaptı. Türkiye çapında geçerli olan anlaşmayla, Mavi Lacivretli taraftarlar Adana demirspor'un maçlarını hem avantajlı fiyatla izleyecibelk. hem de kulübüne maddi destek sağlayabilecekler.

Adana Demirspor ile Digiturk arasında yapılan işbirliği kapsamında taraftarları çok özel avantajlar bekliyor. Taraftarlar, Adana Demirspor maçları için gerçekleştirecekleri Digiturk üyeliği ile 12 aylık taahhüt ile yapılacak üyeliklerde ilk 3 ay için aylık sadece 13,50 TL, kalan 9 ay için her ay 27,00 TL’lik bir ücret ödeyerek Mavi Lacivertli ekibin oynayacağı tüm maçları izleyebilecekler. Taraftarlara, bu avantajların yanı sıra 2 ay boyunca Spor Toto Süper Lig ve beIN SPORTS’taki tüm maçların yer aldığı Sporun Yıldızı Paketi hediye edilecek.

Bununla birlikte, hiçbir ek ücret ödemeden, en sevilen yerli dizi, belgesel ve çocuk programlarını ve spor programlarını TV’den, webden, cepten ve tabletten beIN CONNECT ile izleyebilme olanağını yakalayacaklar.22 Mart 2018 Perşembe 08:35

http://www.cukurovabarisgazetesi.net/haber/digiturk-ile-paket-anlasmasi-10231.html