Vali Demirtaş, Sarıhamzalı'da muhtar ve vatandaşlarla buluştu

Vali Mahmut Demirtaş, sıkça gerçekleştirdiği muhtar ve vatandaş buluşmalarına bir yenisini daha ekleyerek Sarıhamzalı Mahallesi’ni ziyaret etti.

Vali Demirtaş, Sarıhamzalı'da muhtar ve vatandaşlarla buluştu

Mahalle camisinde muhtar ve vatandaşlarla bir araya gelen Vali Demirtaş, vatanın bölünmez bütünlüğü, milletimizin bekası için canlarını feda eden aziz şehitlerimizin ruhuna Kuran-ı Kerim okunmasının ardından mahallelinin talep ve beklentilerini dinledi.

 

Mahalledeki su kanalı sorununu yerinde gören Vali Demirtaş, kendisine iletilen hususların takipçisi olacağını, talep ve beklentilerin karşılanması konusundaki işbirliğinin artarak devam edeceğini dile getirdi.

 

Vali Demirtaş ayrıca Sarıhamzalı İlkokul ve Ortaokulu’nu da ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Öğretmenlere herhangi bir sıkıntılarının olup olmadığını soran Vali Demirtaş, mahalleye bir okul daha kazandırmak için çalışmaları kararlılıkla sürdürdüklerini belirtti.

 

Sarıhamzalı Mahalle Muhtarı Abdullah Argun Vali Demirtaş’a özellikle mahalle yolunun yapımdaki katkılarından ve ilgisinden dolayı teşekkürlerini iletti.

 22 Mart 2018 Perşembe 09:15

http://www.cukurovabarisgazetesi.net/haber/vali-demirtas-sarihamzalida-muhtar-ve-vatandaslarla-bulustu-10238.html