Çelikcan'dan Mitinge Davet

Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan 1 Nisan Pazar günü saat 12.00'de Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ı Adana'da ve Yüreğir'de ağırlamaktan onur duyacaklarını belirtti.

Çelikcan'dan Mitinge Davet

Adanalı bütün vatandaşları Serinevler Spor Salonu önünde yapılacak olan mitinge davet eden Başkan Çelikcan ''Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan Adanalı vatandaşlarımızla buluşacaklardır. Bütün vatandaşlarımızı bekliyoruz.'' dedi.

 

Her alanda yaptığı hizmetlerle vatandaşların gönlünde taht kuran Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Dünya'da da mazlumların sesi olduğunu belirten Yüreğir Belediye Başkanı Mahmut Çelikcan  ''Güçlü Türkiye'nin mimarını ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

 

Bütün enerjisini vatandaşlarına, ülkesine hizmete adayan 'Milletin Adamı' Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bir çok kimsenin hayal bile edemediği bir çok projeyi gerçekleştirdi. Hafta sonu biz de kendisini en iyi şekilde ağırlayacağız. Bütün vatandaşlarımızı Serinevler Kapalı Spor Salonunda yapılacak kongreye ve düzenlenecek mitinge bekliyoruz.'' şeklinde konuştu.

 30 Mart 2018 Cuma 14:19

http://www.cukurovabarisgazetesi.net/haber/celikcandan-mitinge-davet-10371.html