Her şey Türkiye için

AK Parti Adana Milletvekili Aday Adayı Dr. Dilek Kızıklı Doğan iddialı geliyor.

Her şey Türkiye için

Ak Parti Adana Milletvekili Aday Adayı olarak 24 Haziran seçimleri öncesinde kolları sıvayan ve bugün yapılacak olan temayül yoklamasında 26.sırada yarışacak olan Dr. Dilek Kızıklı Doğan, ‘Her şey Türkiye için’ diyerek yola çıktıklarını ve seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüğünü söyledi.

Uzman diyetisyen olarak görev yapan Dr. Dilek Kızıklı Doğan, sevilen kişiliği ve çalışkan yapısı ile gönülleri kazanmış bir isim olarak ilerliyor. Türkiye’nin 2023 hedeflerine ulaşmasında Ak Parti iktidarının hizmetlerin sürekliliğinin önemli olduğunun altını çizen Milletvekili Aday Adayı Doğan, ‘Bizler Ak Parti’nin birer neferleri olarak bugüne kadar yapılan hizmetleri ve partimizin 2023 gelecek vizyonunu doğru anlatmak durumundayız. Bu nedenledir ki kapı kapı dolaşarak Sayın Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımızın ifade ettikleri gibi partimizi anlatacağız’ dedi.

ÇOK ÇALIŞACAĞIZ, KAZANACAĞIZ

Temayül yoklamasında 26 sırada yer aldığını ve teşkilattaki Ak Partili kardeşlerinin huzurunda olacağını belirten Ak Parti Adana Milletvekili Aday Adayı Dr. Dilek Kızıklı Doğan, 24 Haziran seçimlerinin önemine değinip ‘Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyin önderliğinde geleceğin Türkiye’si inşa ediliyor. Daha mutlu, daha müreffeh bir Türkiye hepimizin özlemidir. Ak Partililer olarak bunu inşa etmekte bize düşer ve bu sorumluluğumuzu yerine getirmek için çok çalışacağız. Ak Parti İl Teşkilatı ve tüm kademelerinde görev yapan arkadaşlarımız, adaylık başvurusunda bulunan bizler ve tüm Ak Partiye gönül veren halkımızla birlikte 24 Haziran 2018 akşamında büyük bir seçim zaferini yaşamak üzere hazırız. Ak Parti Türkiye'nin gelecek teminatıdır. Tıpkı 16 yıldır olduğu gibi Türkiye’yi pozitif anlamda geliştirecek tecrübeye, vizyona ve vitrine sahiptir. Sağlıktan ekonomiye, eğitimden milli savunmaya, özgürlükten sosyal devlet anlayışına, çocuktan kadına, yaşlıdan gence yaptığı getirdiği hizmetlerle Türkiye'deki dönüşümün mimarı Ak Parti İktidarlarına ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğine 2023 hedeflerine giderken, bugün her zamankinden daha çok ihtiyacımız var. Sahada bunları anlatacağız, çok çalışacağız ev, ev dolaşacağız ve 24 Haziran 2018 akşamı Türkiye'yi yeniden büyük hedeflere taşımak için halkımızın tekrar teveccühlerine mazhar olmaya çalışacağız’ dedi.

 

 5 Mayıs 2018 Cumartesi 09:06

http://www.cukurovabarisgazetesi.net/haber/her-sey-turkiye-icin-10909.html