Karalar, ‘’Adana’nın çıkarlarını ön plana alacağız’’

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, yollardaki acil asfalt ihtiyacının hızla karşılandığını ve karşılanmaya devam edileceğini dile getirdi. Karalar, üniversite sınavına girecek öğrencilerin, velilerin ve öğretmenlerin, belirli saatler arasında belediye otobüslerinden ücretsiz yararlanacağını açıkladı.

Karalar, ‘’Adana’nın çıkarlarını ön plana alacağız’’

Adana Büyükşehir Belediyesi haziran ayı meclis toplantılarının 5. oturumu, meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar başkanlığında toplanan mecliste, gündem dışı konuşmalarda ilçelerdeki acil asfaltlama ihtiyaçları dile getirildi. Ayrıca ulaşım master planı yapılması ve imarla ilgili komisyon oluşturulması konuları gündeme getirildi.

 

Başkan Zeydan Karalar, ilgili kurum ve kuruluşlarla birlikte hareket ederek çalışacaklarını, böylece, Adana’nın çıkarlarını ön plana alarak, inşaat sektörünün rahatlatılması için uygun ortamın sağlanacağını anlattı.  Su ücretine yapılacak indirimle ilgili de açıklama yapan Zeydan Karalar, indirimi, söz verdikleri gibi kademeli olarak gerçekleştireceklerini bildirdi.15 Haziran 2019 Cumartesi 00:00

http://www.cukurovabarisgazetesi.net/haber/karalar-adananin-cikarlarini-on-plana-alacagiz-16934.html