Recai Yıldırım dualarla anıldı

MHP eski Genel Başkan Yardımcısı MHP Adana eski Milletvekili Recai Yıldırım vefatının ikinci yıl dönümünde dualarla anıldı.

Recai Yıldırım dualarla anıldı

Merkez Çukurova ilçesinde Kabasakal Mezarlığı’nda bulunan merhumun kabri başında yapılan anma etkinliğinde aşrı şerif okundu, ruhu için dualar edildi. Anma etkinliğinde hazır bulunan MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, merhumun oğlu Hakan Yıldırım mezarı çiçeklerle donattılar. Etkinlikte ayrıca il divan kurulu üyeleri, MHP Seyhan İlçe Başkanı Bünyamin Kaya, MHP Yüreğir İlçe Başkanı Yıldıray Şener, MHP Çukurova İlçe Başkanı Sertan Duran, MHP İmamoğlu İlçe Başkanı İsmet Erganiş, Pozantı Belediye Başkan Vekili Sami Baysal, MHP Adana eski İl Başkanları Ahmet Erdoğan, Mustafa İzgioğlu, belediye bürokratları, partililer ve yakınları katıldı. Etkinlik, il teşkilatı ve Yıldırım ailesinin gülsuyu ve lokum ikramının ardından sona erdi.

YUSUF BAŞ: DEĞERLİ BİR AĞABEYİMİZDİ

Merhumun oğlu Hakan Yıldırım ve diğer aile fertleri, kendilerini yalnız bırakmayan Yusuf Baş ve Hüseyin Sözlü ile diğer katılımcılara ayrı ayrı teşekkür ettiler. MHP Adana İl Başkanı Yusuf Baş, “Merhum Recai Yıldırım, değerli bir ağabeyimizdi. Ülkücü camianın önemli isimlerinden biriydi. Teşkilatımıza ve davamıza önemli hizmetlerde bulundu. Adana’dan başı sıkışan hemen herkes Ankara’da Recai ağabeyi bulurdu. Yardımsever bir kişilikti. Yardım ederken kimsenin siyasi görüşüne, memleketine bakmazdı. Partili-partisiz vatandaşlarımızın sevip saydığı bir isimdi. Unutmayacağız. Ruhu bir kere daha şad olsun” dedi.

 26 Eylül 2016 Pazartesi 16:29

http://www.cukurovabarisgazetesi.net/haber/recai-yildirim-dualarla-anildi-1852.html