Hedefimiz üst lige çıkmak

Adana Demirspor Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar, hedeflerinin bir üst lige çıkmak olduğunu söyledi.

Hedefimiz üst lige çıkmak

Adana Demirspor Teknik Direktörü Cüneyt Dumlupınar, hedeflerinin bir üst lige çıkmak olduğunu söyledi.

Adana Demirspor, Eskişehirspor karşısında 4-1 galip gelerek yoluna emin adımlarla devam etti. Mavi-lacivertliler 3 hafta sonra galip gelerek puan cetvelinde4’üncü sıraya yükseldi. Mavi-lacivertliler de tek hedef kalan 6 maçı kazanarak Süper Lige çıkmak.

Teknik Direktör Cüneyt Dumlupınar, maç sonunda yaptığı basın açıklamasında hedeflerinin üst lige çıkmak istediğini ifade ederek, şunları kaydetti:

“Öncelikle savaş halindeyken bu maçı oynamak kolay değildi. Konsantrasyonu üst düzeyde tutmamız lazımdı. Dünya çok kolay bir süreçten geçmiyor. Geçen hafta evimizde Akhisar’a istemediğimiz bir mağlubiyet almıştık. Ligde 7 maçımız kalmıştı. Bütün camiamızın, başkanımızın, yönetimimizin hepimizin tek arzusu, hedefi kalan 7 maçta 7 galibiyet alıp üst lige çıkmak. Bunun ilk etabı burası, Eskişehir deplasmanıydı. Kazandığımız için mutluyuz. Bundan sonra 6 maçımız kaldı. Eskişehir genç dinamik ve mücadeleci bir takım. Onları da tebrik ediyorum. Kalan maçlarında başarılar diliyorum.’’18 Mart 2020 Çarşamba 08:43

http://www.cukurovabarisgazetesi.net/haber/hedefimiz-ust-lige-cikmak-21123.html