CHP Milletvekili Özdiş, ''AKP hizmet fakiri''

Cumhuriyet Halk Partisi Adana Milletvekili İbrahim Özdiş, Ak Parti Hükümeti'nin Adana'ya getirdiği hizmetleri oturup birlikte saymak gerekir ise sayacak bir şey bulamadıklarının altını çizip ‘Son 5 yıldır bitirilemeyen Şehir Stadyumu, Şehir Hastanesi ve Adliye Binası dışında bir tek sayacak hizmet yok. Bununla da son 3 seçim dönemdir övünüp duruyorlar' dedi.

CHP Milletvekili Özdiş, ''AKP hizmet fakiri''

Mecliste muhalefet milletvekili olarak ancak soru önergeleri verip kentin sorunlarını meclis kürsüsünden dile getirdiklerini ve bundan başkaca da yapacak bir şeylerinin olmadığını belirten İbrahim Özdiş, ‘Bazen iktidar milletvekili olan arkadaşlar dahi bizlere çok iyi konuştunuz. Dilinize sağlık. Biz konuşamıyoruz ama bizim hislerimize tercüman oluyorsunuz diyerek bizlere hak veriyorlar. Sonuç önemli tabiî ki. Sonuca gelince de gurup kararı diyerek yanlış dahi olsa partilerinin gurup kararlarına uyuyorlar' dedi.


YEREL YÖNETİCİLER KISKAÇ ALTINDA


Ak Parti iktidarının temsilcilerinin söylemlerinin birbirlerinin aynısı olduğunu belirten CHP Adana Milletvekili İbrahim Özdiş, yerel yönetimleri nasıl değerlendirdiği yönündeki bir sorumuz üzerine ‘Adana'da yerel yönetimler iktidarın değil muhalefetin elinde. Ekseriyet biliyorsunuz muhalefet partileri olan CHP ile MHP'nin elinde. Dolayısıyla iktidarın kıskacı altındalar. Yaptıkları hizmetlerin takdir edilecek yanları çoğunlukta elbette. Yapamadıkları da kıskaç altında olmalarından kaynaklanıyor. Daha fazla hizmet için kendilerini de gayretli görüyorum' ifadelerini kullandı.


DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ


CHP Milletvekilleri olarak gitmedikleri yer bırakmadan ulaşmadıkları Adanalı kalmaması adına mesailerini harcadıklarını belirten Adana Milletvekili Özdiş, ‘CHP'nin parti politikalarından inanın bana seçmen çok memnun. Halkımız tüm gerçekleri çıplak gözle görüp bizlere hak veriyor. Özellikle Adana'da CHP büyük bir ivme kazandı ve halkımızın partimize yönelik bir sahiplenme, kabullenme duyguları arttı. Bu da bizleri ziyadesi ile memnun ediyor. Bizim görevimiz daha çok insana ulaşarak partimizi iktidara taşımaktır. Tüm arkadaşlarımı da bu özverili çalışmalarından dolayı kutluyorum' dedi.18 Nisan 2016 Pazartesi 07:05

http://www.cukurovabarisgazetesi.net/haber/chp-milletvekili-ozdis-akp-hizmet-fakiri-309.html