Adanaspor’da hazırlıklar son aşamaya geldi

PTT1.Lig’in 31. Haftasında deplasmanda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’a konuk olacak Adanaspor’da hazırlıklar sona geldi.

Adanaspor’da hazırlıklar son aşamaya geldi

Teknik Direktör Engin İpekoğlu nezaretinde günü tek antrenmanla geçen turuncu-beyazlı ekipte morallerin üst seviyede olduğu gözlendi.  Akşam saatlerinde ısınma hareketleriyle başlayan çalışma 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla devam etti.  Antrenmanın ikinci bölümünde geniş alanda çift kale maç oynayan Adanaspor’da teknik direktör Engin İpekoğlu  oyunu sık sık durdurdu. Öğrencilerini uyaran deneyimli teknik adam pozisyonları  uygulamalı olarak gösterdi. Yaklaşık bir saat süren antrenman kültür fizik hareketleriyle tamamlandı. Zorlu maçın hazırlıklarını hafta başından bu yana  Osman Yereşen Tesislerinde sürdüren  Toros kaplanları  yarın yapacağı antrenmanın ardından çalışmalarını noktalayarak karşılaşmanın oynanacağı Gaziantep şehrine hareket edecek.

Pazar günü saat 16:00’da Kamil Ocak Stadyumu’nda oynanacak Gaziantep Büyükşehir Belediyespor – Adanaspor karşılaşmasının hakem dörtlüsü de açıklandı. Karşılaşmanın orta hakemi Kayseri bölgesi hakemlerinden Emre Altun olurken yardımcılıklarını ise İlyas Emektar ve Ata Yıldırım yapacak.  TRT Spor ekranlarından naklen yayınlanacak olan mücadelenin dördüncü hakemi ise Bursa bölgesi hakemlerinden İsa Yücel Çırakoğlu olacak.

Tatlı ikramı

Adanaspor’un Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile oynayacağı maç öncesi Osman Yereşen Tesislerinde takım antrenmanını ziyarete gelen Ogün Güvercin, futbolculara ve teknik ekibe tatlı ikram ederek zorlu karşılaşma öncesi başarı dileğinde bulundu.

 23 Nisan 2016 Cumartesi 10:06

http://www.cukurovabarisgazetesi.net/haber/adanasporda-hazirliklar-son-asamaya-geldi-361.html