Sözlü, baba ocağında annesiyle hasret giderdi

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Anneler Günü’nde, annesi Zeliha Sözlü’yü ziyaret etti, çiçek verdi, hayır duası aldı.

Sözlü, baba ocağında annesiyle hasret giderdi

Eşi Zeynep Sözlü’yle birlikte, Ceyhan’ın Çokçapınar Mahallesi’ndeki baba ocağına giden Başkan Hüseyin Sözlü, annesi Zeliha Sözlü’nün Anneler Günü’nü kutladı.

Sözlü Ailesi’nin bir arada bulunmasının büyük bir nimet olduğunu söyleyen Başkan Hüseyin Sözlü, istediği zaman annesine ulaşabildiği için kendisini şanslı hissettiğini belirtti. Başkan Sözlü, “Yaşanan çatışmalardan dolayı ve güvenlik sorunu nedeniyle ülkemizin bazı bölgelerinde annelerine ulaşmak isteyip de ulaşamayanlar var. Anneler Günü’nü, çocukları şehit olduğundan dolayı acıyla geçiren, ocaklarına kor düşen annelerimiz var. Bu manada annemiz de, annemize ulaşabilme noktasında biz de şanslıyız. Anneme uzun, sağlıklı ömür diliyorum. Allah başımızdan eksik etmesin” dedi.

Başkan Hüseyin Sözlü, tüm annelerin Anneler Günü’nü de, bir kez daha kutladı.

 

Zeliha Sözlü de, Hüseyin Sözlü’yle gurur duyduğunu belirterek, bütün annelerin Anneler Günü’nü kutladı.9 Mayıs 2016 Pazartesi 12:48

http://www.cukurovabarisgazetesi.net/haber/sozlu-baba-ocaginda-annesiyle-hasret-giderdi-535.html