Vural, ''Süper Lige çıkacağız''

Adana Demirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, play-off müsabakalarında başarılı olarak süper lige çıkacaklarını söyledi.

Vural, ''Süper Lige çıkacağız''

Play-Off müsabakalarında perşembe günü deplasmanda Elazığspor ile karşılacak olan Adana Demirspor’da hazırlıklar büyük bir titizlik içerisinde sürüyor.

Basın mensuplarıyla tesislerde sohbet toplantısı düzenleyen Adana Demirspor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, ligin son maçlarında play-off öncesi oynamayan oyuncularını görme şansı bulduğunu ifade etti.

Ekonomik anlamda çok sıkıntılı süreç geçirmelerine rağmen Play-Off mücadelesi verecek iyi bir takımla oynayacaklarının altını çizen mavi-lacivertli takımın teknik direktörü Yılmaz Vural, “İzleyeceğimiz maç CD’leriyle rakibimizin eksik ve iyi taraflarını çok analiz ederek çalışmalarımızı bunu üzerinde yoğunlaştıracağız. Süper lig deneyimi fazla olan bir kadroya sahibiz. Oyuncularımın, söylediklerimi sahaya yansıtmak istemeleri beni çok fazla heyecanladırıyor ve süper lig yolunda daha fazla umutlar veriyor. Spor kamuoyundaki genel kanı Play-Off’tan bizim çıkacağımız yönünde. Ancak futbolda hiçbir şey belli olmaz. Biz çıkıp sahada mücadele edip, yapacaklarımızın en iyisini ortaya koyacağız ve kazanacağız. Ayrıca bu süreçte hakemlerimiz çıkıp aslanlar gibi maç yönetecektir. Bundan hiç kuşkumuz yok” diye konuştu.

Vural, play-Off’taki rakiplerinin belli olmasının hemen ardından iki yardımcısını kamp yapacakları Malatya’ya gönderip, konaklayacakları oteli tesbit ettiklerini söyledi. Mavi-lacivertliler, pazar günü Adana’da çalışıp, pazartesi sabahı da yapacakları antrenmanın ardından saat 14.00’da Malatya’ya gidecek, Salı ve Çarşamba günü bu kentte çalışmalarını sürdürecek. Perşambe günü Elazığspor ile karşılaşacak olan Adana Demirspor, müsabaka sonrası hemen kente dönecek ve  Sheraton Otel’de kampa girecek.

Bu arada takımdaki sakatlıklar konusunda bilgi veren fizyoterapist Abdurrahman Duran, Kaleci Fevzi’nin belinde, Abdulkadir ve Onur’un, kasığında hafif sakatlığı bulunduğunu Mahmut’un da bademciğinden rahatsızlık yaşadığını, ancak 4 futbolcunun da tamamen düzeldiğini, bu anlamda genel olarak takımda herhangi bir sıkıntı bulunmadığını ifade etti.

 15 Mayıs 2016 Pazar 12:39

http://www.cukurovabarisgazetesi.net/haber/vural-super-lige-cikacagiz-604.html