Orhan İlhan, ''Projelerimizle geliyoruz''

Şahin Bilgiç ve Ali Can Yamanyılmaz’dan sonra Adana Ticaret Borsası Başkanlığı'na Orhan İlhan talip oldu.

Orhan İlhan, ''Projelerimizle geliyoruz''

Adana Ticaret Borsası’nda Ekim ayında yapılacak olan başkanlık seçimleri öncesinde mevcut başkan Şahin Bilgiç haricinde Ali Can Yamanyılmaz başkan adayı olduğunu açıklamıştı. Son olarak genç iş adamlarından Orhan İlhan’da ATB Başkanlığına talip olduğunu belirterek, ‘Ben projelere inanan ve bunu da hayata geçiren bir kişiyim. Borsa başkanlığımız dönemimizde projelerimizi hayata geçirerek borsayı kalkındıracağız’ dedi.

İLHAN: FARKIMIZ FARK EDİLECEK

Sanayici, çiftçi, iş adamı Orhan İlhan, Adana’da halen faaliyet gösteren Akhan Un ve Azim Un Sanayi şirketlerinin sahipliğini yapıyor. Başarılı hizmetleriyle ön plana çıkan Başkan Adayı Orhan İlhan, ‘köklü tarihi ile Adana’da saygınlığını her zaman koruyan Adana Ticaret Borsamızın şahlanışa geçmesi için projelerimiz mevcuttur. Ben proje adamıyım. Kurumsal kimliği ile ATB’nin ayağa kalkarak katılımcı bir yapısı ile bu kentin önde gelen kurumu olması adına yeniliklerimizle biz başkanlık görevine talip olduk. Delegasyon takdir buyurur da başkanlık görevini bizlere tevdi eder iseler, farkı fark ettireceğiz’ dedi.

KAZANAN BORSA VE ADANA OLACAKTIR

Adana Ticaret Borsası’nın belirleyici bir niteliğe kavuşan yönetim anlayışı ile yönetilmesinin en doğru yöntem olduğunu ve bu kentin ihtiyaçlarına göre yeni kazanımları bu kente kazandırmayı hedeflediklerini söyleyen ATB Başkan Adayı Orhan İlhan, ‘Adana Ticaret Borsası’nı güzel günler bekliyor. Kendi işinde başarı olmuş, bilgi ve birikimi ile toplumda saygınlık kazanmış iş adamlarıyla yola çıktık. Borsanın vizyonunu genişletip başarılı projelerimizle yöneticilik yapmaya talibiz. Çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Kazanan borsa ve Adana olacaktır’ sözleriyle görüşlerini dile getirdi.

 

 30 Ağustos 2017 Çarşamba 06:42

http://www.cukurovabarisgazetesi.net/haber/orhan-ilhan-projelerimizle-geliyoruz-6833.html