Yılın İlk Kitap Fuarı Adana'da Açılıyor

TÜYAP Adana Fuarcılık A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliğiyle, ÇUFAŞ Çukurova Fuarcılık A.Ş., Adana Valiliği ve Adana Büyükşehir Belediyesi destekleriyle düzenlenen Çukurova Kitap Fuarı, 6-14 Ocak 2018 tarihleri arasında TÜYAP Adana Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde kapılarını açacak.

Yılın İlk Kitap Fuarı Adana'da Açılıyor

Yılın ilk kitap fuarına ev sahipliği yapacak Çukurova Kitap Fuarı’na 250 yayınevi ve sivil toplum kuruluşu katılırken 70 kültür etkinliği ve imza günlerinde 500 yazar okurlarıyla buluşacak. Çukurova 11. Kitap Fuarı etkinlik programı 20 Aralık 2017 Çarşamba günü fuar sosyal medya hesapları ve web sitesinden açıklanacak.

 

Çukurova Kitap Fuarı’nı Takip Edin

 

Ayrıntılı etkinlik programı ve imza günlerine www.cukurovakitapfuari.com sitesinden ve sosyal medya hesapları üzerinden ulaşabilecek, facebook/cukurovakitap, twitter/kitapfuari ve instagram/kitapfuari üzerinden de takip edebilebilecek.

 

Girişin ücretsiz olduğu Çukurova Kitap Fuarı, her gün 10.00-20.00 saatleri arasında ziyaret edilecekj. Son gün kapanış saati ise 19.00.6 Aralık 2017 Çarşamba 11:59

http://www.cukurovabarisgazetesi.net/haber/yilin-ilk-kitap-fuari-adanada-aciliyor-8473.html