Yönetim daha kaliteli olacak!

Yerel potansiyeli harekete geçirme ve yerel kalkınmayı gerçekleştirme rolünü üstlenen Çukurova Kalkınma Ajansı, Adana Kamu Müteahhitlerinin hazırlamış olduğu ''Kalite Yönetimi, Stratejik Yönetim Planlama'' eğitim projesini onayladı.

Yönetim daha kaliteli olacak!

Çukurova Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Sayın Dr. Lütfi Altunsu “Bu eğitimin Adana Kamu Müteahhitlerinin eğitim bilgi birikim ve donanımlarına önemli katkı sağlayacak olması hizmet verimliliğini ve kalitesini artıracaktır.” Dedi.

Akamder Başkanı Mustafa Karslıoğlu ise konu ile açıklamasında “ Sektörün sorunlarını daha yakından takip etmek, ilgili mercilere duyurmak amacımız temel hedefimizdir. Kuruluşundan bu yana birçok yaraya parmak basan, sorunlara çözüm getiren çalışmalarıyla AKAMDER, sektörünün problemlerini çözmek için eğitim konusunda bu tasarıyla STK olarak Adana da ilkleri yaşatıyoruz. Eğitimi projemiz yaklaşık 20 Haziranda başlayacaktır. Akamder toplantı salonunda '’Kalite Yönetimi, Stratejik Yönetim Planlama’' eğitimimizin üyelerimize çok önemli katkılar sağlayacaktır. Çukurova Kalkınma Ajansının desteği içinde teşekkür ediyoruz”  dedi.

 12 Haziran 2016 Pazar 10:14

http://www.cukurovabarisgazetesi.net/haber/yonetim-daha-kaliteli-olacak-861.html