Jandarmadan yaşlılara ve hasta çocuklara ziyaret

Adana İl Jandarma Komutanlığınca Jandarmanın 177’nci Kuruluş Yıldönümü etkinlikleri kapsamında; Adana Huzurevi Yaşlı Bakım Rehabilitasyon Merkezinde kalan yaşlı ve yardıma muhtaç vatandaşlar ziyaret edildi.

Jandarmadan yaşlılara ve hasta çocuklara ziyaret

Kendilerini ziyarete gelen Jandarma personeli ve erleri karşılarında gören yaşlılar büyük mutluluk yaşadıklarını ifade etmiştir. Ziyaret boyunca yaşlılarla sohbet edildi. Bu yıl Jandarmanın 177’nci Kuruluş Yıldönümünün kutlandığı vurgulanarak, Jandarma logolu şapka, anahtarlık, bayan cüzdanı ve gül hediye edildi.

 

Çukurova Üniversitesi Balcalı Hastanesi ile Numune Hastanesi Onkoloji Bölümlerinde tedavi görmekte olan çocuk hastalara Jandarma Personelince ziyaretler gerçekleştirilerek, Jandarmanın 177 yaşında olduğu vurgulanmış ve geçmiş olsun dileklerinde bulunuldu. Kanser hastaları kendilerini ziyarete gelen heyeti karşılarında görünce büyük bir mutluluk yaşadıklarını ifade etmişler, ziyaret boyunca hastalarla sohbetler edilmiş ve Jandarma logolu şapka ve yapboz hediye edildi.14 Haziran 2016 Salı 21:52

http://www.cukurovabarisgazetesi.net/haber/jandarmadan-yaslilara-ve-hasta-cocuklara-ziyaret-886.html