ÖMER ALPDOĞAN

ADD KAHVALTISI


ÖMER ALPDOĞAN
16 Mayıs 2017 Salı 09:01

Atatürkçü Düşünce Derneği Adana Şubesi Anneler Gününü sabah kahvaltısıyla kutladı… ADD'nin Anneler Günü kahvaltısına, siyasi partiler, dernekler, oda ve sendika, sivil toplum örgütleri temsilcileri ile Atatürkçü düşünce sevdalıları büyük ilgi gösterdi…

Seyhan belediye başkanı Zeydan Karalar, CHP'li milletvekilleri Elif Doğan Türkmen ve İbrahim Özdiş gibi isimlerin yanında Devrim Mamak gibi Milli Eğitim camiasının başarılı öğretmeni de kahvaltıya katılanlar arasındaydılar… ADD yöneticilerinin kahvaltıya kadılan annelere karanfil dağıtmaları da, kahvaltının güzel görüntüleri arasında yerini aldı...

*

Adana Kebabıyla ödüllendirildi

Çukurova Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu (BESYO) antrenörlük Bölümü, bölüm arasında güzel bir etkinliğe imza attı..

Bölüm öğrencileri kız ve erkek karışık oluşturdukları takımlarla hentbol turnuvası gerçekleştirdiler.. Okul yönetimi, 4 gün süren turnuvanın sonunda, başarılı öğrencilerini ödüllendirdi.. Ödülün birisi tam da Adana'ya göre bir ödüldü..

Okul yönetimi, maçın adamın seçilen sporcuyu iki kişilik Adana Kebabı ile ödüllendirdi.. Adana'da başka bir ödül olması zaten düşünülemezdi..

Eğer, iki kişilik Adana Kebabı'nın yanında 2 de acılı şalgam varsa, değmeyin ödülün tadına!….


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık