Şehmus Baysal

AYAĞA KALK NECİP ERDOĞAN !...


Şehmus Baysal
18 Ocak 2017 Çarşamba 01:13

Necip Erdoğan’ı spor camiasından herkes iyi tanır. Geçmişte iyi sporcu olabilir. Saygı duyuyorum. Bu tarz isimlerin daha fazla desteklenmesi gerektiğine inananlardanım. Yani VEFA göstermeliyiz diye düşünüyorum.

 

Fakat gel gör ki Adana’da birçok belediye Başkanı sporda büyük hamleler yaparken sporcu kökenli Mahmut Çelikcan sınıfta bırakılıyor. Kendisinin eski sporcu ve güreşçi olduğunu bilmeyen yoktur. Fakat gelin görün ki spor danışmanı olarak işe başlayan ve yıllardır görevde olduğunu bildiğimiz Necip hoca elinden iddia veya altılı bültenini düşürmediğini öğreniyoruz. Spora en elverişli bölge olan Yüreğir’de bir tane sporcu yetiştiremezlerken, proje dahi üretilmiyor. Göstermelik bir yaz okulu yetmez bence. Çelikcan başkan göreve geldiğinde Yüreğir spor bölgesi olacağını bizlere açıkladı. Fakat danışmanları sporcu kökenli olmalarına rağmen, hiçbir proje üretmeyerek Yüreğir halkına ihanet etmelerine anlamış değilim. Yüreğir de bir yanlış var. Aslında her tarafı yanlış. Yanlışlar almış başını gidiyor, kimse dur diyemiyor. Bunu da anlamış değilim.

 

Spor konusunda büyük projeler üreten Seyhan Belediyesi  ve Sarıçam Belediyesinin yanında Amatör branşlara çok destek olan Büyükşehir Belediyesi’ni kutluyorum. Ama aynı şeyi danışmanlarından dolayı Yüreğir Bld ile Çukurova Belediyesi için yazamadığım için ÖZÜR DİLİYORUM.

 

Konuştuğunda mangalda kül bırakmayan hakikatten saygıda kusur edilmemesi gereken Necip Hoca, artık bence rahat bırakılmalı ve dinlendirilmeli. Yüreğirli gençler ve takımlar projeleri bekleye dursun,  Erdoğan hoca Belediye koridorlarında gezmeye devam ediyor. Yaptığımız araştırmalara göre Necip Erdoğan hiçbir amatör takımı da ziyaret etmemiş dertleriyle hemhal olmamış. Bu bir SKANDAL değil de nedir DOSTLAR…

 

 

Seyhan BLD Bakın az paralarla bölgesindeki tüm takımlara ayrım yapmaksızın destek oluyor ve sürekli sporcu yetiştiriyorlar. Hem de tüm branşlarda. Sarıçam Belediyesi bünyesindeki 6 takıma destek olup adeta sporcu ordusu yetiştiriyor. Büyükşehir Belediyesi tüm branşlara ve takımlara destek oluyor. Fakat   O paralardan fazlasını harcandığı iddia edilen Yüreğir Belediyesindeki tek suçlu tatbiki ben değil spor danışmanı NECİP ERDOĞAN’dır.

 

Necip Hoca’nın anlattıkları fıkralar belki birilerini mutlu edebilir hatta tatmin bile edebilir ama bilinmelidir ki Yüreğirli tüm vatandaşların hakkı yeniyor. Ben buradan bu İHBARI yaparken, spordaki başarıların Belediye Başkanlarına seçim kazandırdığını, sporda başarısızlığın ise seçim kaybettirdiğini HATIRLATMAK isterim…

Selam ve DUA İle

 

Yarınki yazımız: “ERDOĞAN  Yüreğir Belediyespor’U NASIL ŞAMPİYONLUKTAN ETTİ “

 

 

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık