Şehmus Baysal

DAHA NEYİ BEKLİYORSUNUZ?


Şehmus Baysal
26 Ocak 2017 Perşembe 07:57

Adana Demirsppr, Samsunspor’u zorda olsa yenerek üst sıralardan kopmadı ve ‘’yarışta bende varım’’ dedi.  Karşılaşma sonrası başta Başkan Sedat Sözlü, diğer yöneticiler ve futbolcular büyük sevinç yaşadılar. Sevinmekte sonuna kadar haklılar 5 haftalık aradan sonra galip geldiler ve üzerlerindeki baskıyı attılar.

Futbolcular artık Cumartesi günü deplasmanda yapacakları Denizlispor maçının düşünmeye başlarken, tabiki alacaklarının da ne zaman ödeneceğini bekliyorlar. Futbolcular bunu düşünürken, Teknik Direktör Engin İpekoğlu da transfer istiyor.

Yeni Malatyaspor’dan ayrılan Ahmet Solakel ile prensip anlaşmasına varılmış ancak transfer tahtası açılamadığı için bu futbolcu Samsunspor yolunu tutmuştu.  Nduka haber bekliyor, son günlerde Tiago’nun da alınacağı söyleniyor.   

Yönetim Nduka ile ilgilenildiğini duyurmuştu. Ancak,  kulübünün  kiralık vermemesi, kendisinin de 2,5 yıllık sözleşme istemesi  nedeniyle askıda duruyor.  Engin İpekoğlu’da bir açıklamasında Nduka’ya yüksek ücret ödemelerinin mümkün olamayacağını açıklamıştı. Transfer edilmeleri için adı geçen futbolcularla ilgili son durum bu.

Transferde her şey  paraya bağlı. Adana Demirspor’un maddi sıkıntı yaşadığı da ortada. Yani  Başkan Sedat Sözlü ve yönetimini zor günler bekliyor.  Ara transfer dönemi 31 Ocak’ta bitiyor.  TFF’deki transfer tahtasının açılması, futbolcu alacakları ve yeni transferler için ilk etapta 4 milyon liraya ihtiyaç var.  Bakalım Sedat sözlü ve ekibi bu yükün altından nasıl kalkacaklar. Hep beraber göreceğiz, umarım her şey gönüllerince olur.

 

 

 

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık