Sabancı Holding
ÖMER ALPDOĞAN

Emekli subaylara siyaset desteği


ÖMER ALPDOĞAN
7 Nisan 2017 Cuma 08:47

Türkiye Emekli Subaylar Derneği TESUD önceki gün, 33'üncü kuruluş yıldönümünü kutladı.. Adana'da Emekli Albay Süleyman Sırrı Saraçoğlu başkanlığında çalışmalarını yürüten TESUD, kuruluş yıldönümü münasebetiyle Atatürk anatı'na çelenk koydu..

TESUD'u ve üyelerini bu mutlu günlerinde siyasetçiler de yalnız bırakmadı.. CHP Adana milletvekilleri İbrahim Özdiş ile Zülfikar İnönü Tümer TESUD'un yaşgünü mutluluğuna ortak oldular.. TESUD'un mutluluğuna ortak olan bir diğer siyasetçi ise kendisi de bir emekli bir subayın kızı olan Demokrat Parti Adana İl 2. Başkanı Canan Özalp idi…

*

Öğretmenler konsere hazırlanıyor

Türk Halk Müziği (THM) Öğretmenler korosu, yıllardır Adana'da birbirinden güzel konserlere imza attı.. Deyim yerindeyse izleyicilerini türkülere doyurdular.. Öyle çok fazla konser veren bir topluluk değil THM Öğretmenler Korosu.. Milli Eğitim Müdürlüğü ve okul müdürlüklerinin fedakarlıkları ile çalışmalarını sürdüren THM Öğretmenler Korosu, sene de en fazla iki konser veriyor..

THS Öğretmenler Korosu'nun bu yılki Bahar Konseri 13 Mayıs'ta gerçekleşecek.. Koro, bu konser için aylardır hazırlanıyor.. Okulların tahsis ettiği mekanlarda çalışmalarını sürdüren THM Öğretmenler Korosu'nun tam gaz hazırlandığı konser ise Adanaılar sabırsızlıkla bekliyor….


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık