Edibe Gülnar

MUHTEREM HOCAEFENDİDEN FETÖ’YE UZANAN YOL


Edibe Gülnar
2 Ağustos 2016 Salı 17:04

Türkiye çok önemli evreleri tamamlayarak bugünlere geldi.

Sert bir süreci tamamladık aslında. Bütün bu gelişmeler aslında son üç yılda gelişti.

Bir dönemin ‘Muhterem Hocaefendisi’ olan Fetullah Gülen, bugün FETÖ ve Terör Örgütü Lideri olarak duruyor tüm Dünyanın karşısında.

Gülen son üç yıl öncesinde ölmüş olsaydı, belki de dini lider gibi karşılanacaktı! Gazetelerde sayfalarca ilanlar verilecekti. Koca koca insanlar arkasından ağlayacaktı! Belki de bakanlar, milletvekilleri, iş adamları, asker, halk, polis neyse artık herkes katılacaktı onun cenaze törenine.

15 Temmuz tarihi aslında bir milat. Neden milat diyorum? Fetullah Gülen’in gerçek yüzünü bu insanların öğrenmesi adına bir milat. Bugün cenaze namazı kılınmayacak insan olarak duruyor Dünyanın karşısında. Cenaze namazını kıldıracak imam dahi çıkmıyacak.

Nasıl da sızmış devletin içine bu hain çete ve hain insanlar. Devletin iliklerine kadar girmişler. İnsanların haklarını gasp etmişler, insanları ekmeklerinden etmişler. Okullardan atılmış genç insanlar. Damgalayarak çocukların hayatı ile geleceği ile oynamışlar. FETÖ mağdurlarını bugün dinleyince insanın tüyleri ürperiyor.

Bir dönemin ‘iyi çocukları’ meğer ne rezil, ne pislik işlere bulaşmışlar. 15 Temmuz bizim aklımızı başımıza getirdi Türk milleti olarak.

İnsanları uyandırdı. Fetullah Gülen’in maskesi düştü. Örgütünün pislikleri ortaya çıktı. Halkın şamarı karşısında inlerine dahi giremeden yüce Türk adaletinin önüne çıkarılacak duruma geldiler.

Kırk yılda kurulmuş bir imparatorluk yirmi saatte yerle bir oldu. Salya sümük akıtarak insanlara din üzerinden siyaset yaparak toplanan milyar dolarlar değerindeki arsalar, okullar, şirketler hepsi devletleştirildi.

Halktan rızaya dayalı zorla alınan mallar halkın devletinin malı oldu.

İnlerine girildi, in bulamayıp ortalıkta dolaşan sözde suikast timleri, domuz avına gidenler tarafından görülüp avlandılar. Soruları çalıp SAT komandosu olanlar devleti satmaya çalışırken domuz avının oyuncağı oldular.

Gelinen noktada Türk insanını ve FETÖ örgütünün eline düşürmekten kurtaran ne kadar vatansever insan var ise hepsine binlerce teşekkür etsek azdır.

Allah bizi korudu.

Allah yüce Türk milletine kara günler yaşatmaktan kurtardı.

Yüce Allah’a binlerce minnettarız.

Bu pisliklerin temizlenmesinde önderlik eden Cumhurbaşkanımız başta olmak üzere tüm devlet erkanına da sonsuz teşekkür ediyorum.

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık