Şehmus Baysal

ŞİMŞEK TRANSFER YAPAMIYOR


Şehmus Baysal
11 Ocak 2017 Çarşamba 11:02

2016 - 2017 Futbol Sezonu 2. Transfer ve Tescil Dönemi başlayalı tam bir hafta oldu. Bir hafta olmasına karşın Adana Demirspor’da kıpırdanma yok. TFF 1. Lig de bir çok takım kadrosunu takviye ederken mavi-lacivertlilerin eli kolu bağlanmış durumda. Teknik Direktör Engin İpekoğlu, ısrarla transfer isterken yönetimde TFF’ye olan 2,2 milyon lira utarındaki borcu yatırabilmenin telaşı içerisinde.

Nasıl telaş içerisinde olmasın, şu ortamda bu parayı bulmak oldukça güç. Dilerim bir an önce bulurlarda TFF’deki transfer tahtaları açılır. Başta Başkan Sedat Sözlü olmak üzere yöneticiler çıkış yolu için arayıştalar. Transfer dönemi 31 Ocak Salı günü bitiyor, paranın da bu tarihe kadar yatırılması lazım. Zaman daha var. Zaman var olmasına var da ara transferde iyi futbolcu bulmakta zor. Diğer kulüpler habire imza attırıyor. Şimşek ise para bulma telaşında.

Görünen o ki hafta sonu yapılacak Mersin İdmanyurdu karşısına mevcut kadroyla çıkılacak. Çünkü, para bugün bulunup TFF’ye yatırılıp mevcut transferler gerçekleştirilse bile uyum sorunu çekilecek. Yani Mersin İdmanyurdu karşısında kadroda bulunan futbolcularla çıkılacak.

Transferler konusunda gözler yeni haftaya çevrilmiş durumda.Mavi-lacivertli taraftarlarda paranın bulunması konusunda Başkan Sedat Sözlü’ye güveniyorlar. Nasıl güvenmesinler ki; geçen hafta yaptığı açıklamada, parayı bulacaklarını ve Engin İpekoğlu’nun istediği transferlerden 3 veya 4’ünü alacaklarını ifade etti.

Olur ya maddi kaynak yaratılıp transferler yapılmazsa ne olur, Engin İpekoğlu nasıl bir tavır sergiler. Bunu da hep beraber yaşayıp göreceğiz.

 

 


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık