Edibe Gülnar

SON SİYASİ GELİŞMELER ÜZERİNE BİR BAKIŞ


Edibe Gülnar
20 Mayıs 2017 Cumartesi 08:58

Her imparatorluğun çöküşü yükselen hırsların törpülenmemesi ve yükseldikçe kan emicilerin çoğalmasıdır..

Adana'da son yıllarda Ak parti devamlı kan kaybetmektedir.Genel seçimler ,Yerel seçimlerde yenilgiye uğrayan Ak parti hem Ankara'yı düşündürmüştür.

En sonda Referandumda Hayır çıkması bardağı taşıran son damla olmuştur.Herkes bir şeyler söylemiş yazmış çizmiş ve kendi fikirlerini beyan etmiştir..Ben her zaman Hayır çıkacağını ve başarısızlıkların kaçınılmaz olacağını söylemişimdir..İlk önce teşkilatları suçlasamda sonra derinlemesine indiğimde bambaşka bir tablo ile karşı karşıya kalıp hayret edip çok düşünmüşümdür..

Aslında Adana'da Ak partinin kan kaybetmesi ne Ömer Çelik'le ne milletvekilleri ile ne de Teşkilat başkanları ile alakalıdır..Bu tamamıyla bürokrat kesimleriyle ve maske takmış kişilerle alakalıdır.

Hastanelere ve kurumlara yerleştirilen Ak parti milletvekillerine teşkilatlara dava adamı gibi kendini gösterip başka görüşte olup sadece amaçları gücü kullanıp kendilerini Ak parti camiasından gösterip maske takan gerçek Ak parti çalışanlarına kötü davranıp onları adeta işyerlerinde müdür yönetici sıfatında ezip onlara Hayır dedirttecek kadar kötü muamele edenlerdir.

İşçiler ve alt kadroda çalışanlarda mecburen her kötülüğe katlanıp evlerine bir ekmek parası götürdükleri için içleri kan ağlasada susmayı tercih etmişlerdir..Adana cosmopolit yapısıyla karmaşık bir Miliyetçilik ruhuna sahip insanlar topluluğuyla doludur.Bürokratların ne kadar oyun içinde göremeyen Milletvekilleri Bakanımız Sayın Ömer Çelik teşkilat yöneticilerinide kullanıp maskelerini muhafaza eden kesimi kaybettiklerinde belki anlayacaklardır..Ama o zamanda her şey geç olacaktır..

Bunların işi sadece kişileri Ak partiden soğutmak ve Adana'da Ak partiye kan kaybettiren kan emicilerdir..Belli bir misyonları olan sadece gücü kullanan bu gruplara örnek gösterebilirim ..Cesur kalemimle korkusuz fikirlerimle araştırmacı olarak samimi dilimle yazdığım yazılarımda her şey ortadadır..Olabilecek her şeyi yazdığımda gerçek oluyor.

Hastanelerde çalışan işçiler böyle zihniyetlerin yönetiminde çalışıyor..Etkinlikler ve mitingler olduğunda bunlar tarafından mobil engelleme yapılıp izin verilmiyor..Bu çalışan kesimlerde bunları gerçek Ak partili zannedip bu yapılanları görüp Referandumda Hayır vermişlerdir ..

Küçümsenmeyecek bir kesim olup Adana'da Hayır çıkmasını sağlamışlardır..Sahte partililerde amaçlarına ulaşmışlardır..Partinin içine girip davacılık değil maskeli baloda olanlar gibidir..Genelde hastanelerde durum böyledir..Ağız Diş Sağlığı Fatma Kemal Timuçin Hastanesi Başhekimi Nilay hanımefendi Hastane Müdürü Eyüp beyefendi bunlardan bir kaçıdır..

Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü çalışan Ak Partilileri kabul etmiyor..Toki Numune Hastanesi yetkililerinide bunların arasında sayabiliriz..Gerçek Ak partililere kırmızı kart gösteren dışarda bırakan sahteleriyle yola devam eden Adana'da durum budur..

Biz hiç bir şekilde teşkilatlardaki kişilerin gitmesini değil ayıkmalarını gerçekleriyle yüzleşmelerini istiyoruz..Çalışsalarda bu düzende başarısız olacaklardır..

Sayın Ömer Çelik Sayın milletvekillerimiz Sayın Teşkilat yöneticilerimiz lütfen kulak verin bize ayıklayın bunları rant sağlatmayın istedikleri gibi sizleri ve sizlerin adlarını kullananlara izin vermeyin..Halkı dinleyin işçileri dinleyin .Biz yönetimlere karşı değiliz özeleştiri yapıp ezilenleri görmenizi istiyoruz..Yoksa genel ve yerel seçimlerde Ak parti Adana'da hezimete uğrayacaktır..

Sizler gerçekleri görmediğiniz veya görüpte pas geçtiğiniz içindir yaşananlar..Halkı küçümsemeyin halka kulak verin

SEVGİLERİMLE..


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık