Şehmus Baysal

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUZ AK PARTİLİ KARDEŞLER


Şehmus Baysal
5 Ocak 2017 Perşembe 11:27

Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Ak Partili belediye meclis üyelerine bir çağrıda bulundu.

Bu çağrı ‘kentsel dönüşüm yapmak istediğimiz yerlere ait projelerin Çevre Bakanlığı tarafından onaylanması adınadır’ diyen Zeydan Karalar, Hükümetin iktidar partisinden olmadıkları halde Seyhan Belediyesi’ne karşı tavır almadığının da altını çizip teşekkürlerini her zeminde ifade ediyor.

Zeydan Bey, kentsel dönüşümün Seyhan adına kaçınılmaz olduğunu vurguluyor ve Ak Partili meclis üyelerinin de kendi partilerini harekete geçirerek kendilerine yardımcı olmalarını talep ediyor.

Allah var, Ak Partili meclis üyeleri de bu konuda ‘üzerimize ne düşer ise yapmaya hazırız, her zeminde de yapıyoruz’ dediler.

Ak Partililerin tek karşı çıktıkları nokta kentsel dönüşümün şekli hakkında tutarsızlığın olduğunu ifade ederek olması gerekeni de mecliste ifade ediyorlar.
Seyhan’ın özellikle Güney Mahallelerinin kentsel dönüşümünün gerçekleşmesi adına da bu meclis aslında önemli bir görevi yerine getiriyor.

Ak Partili Abdullah Ersöz, kağıt üzerinde kalmaması adına eline kalemi alarak sınırları da belirlemek koşulu ile görüşlerini dile getirip konuyla ilgili olduklarını, yabancı olmadıklarını da bu mealde herkese izah etmiş oluyor.

Seyhan Meclisinde asında hizmet noktasında herkes üzerine düşeni yapıyor.

Zeydan Karalar’ın katılımcılığı sağlaması adına ‘kapımız herkese açık’ ifadeleri de önemsenecek bir söz.

Bu nedenle Seyhan’ı güzel günler bekliyor diyelim ve yarın görüşmek üzere…


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık