Mehmet Özler

YOL ARKADAŞIM DAĞLI


Mehmet Özler
29 Ağustos 2016 Pazartesi 12:06

Hacı Ahmet Öztürk şehidimizin mevlit programında idim. Bu programa Ak Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı beyde katıldı.

Program bitiminde Sayın Dağlı vekilimiz Nevşehir’e gidelim dedi. Bende olur dedim. Ve saat 10.30 da Yener Oba buluşup çıktık yola.

Pozantı’da önceki dönem Ak Parti ilçe başkanlığı yapan Kürşat Akpınar’ın otoyol üzerinde bulunan mola tesislerinde vekil ile buluşup Akpınar’ın ikramından sonra yola koyulduk. Niğde Kayseri yolu üzerinde mola verdik. Öğle namazımızı kıldık. Bu arada yemek hazırlandı. Bu mola da Tamer Dağlı’ya sorduk.

Ne olacak bu ülkenin hali, Ne olacak Bu Adana’nın hali.

Dağlı önemli bilgiler verdikten sonra. Kısa ve öz olarak Dünden daha iyi olacak, çabamızda ekip olarak yarınların daha iyi olması için dedi.

Yazganlar Lokantası’ndan ayrılacağımız esnada önünde önlüğü ile bir bey geldi. Abi eline sağlık teşekkür ederim dedim. Hayırdır ağabey dedi. Bende Milletvekilimizle Şehit Ömer Halisdemir ve ailesini ziyaret edip Nevşehir’e gideceğiz dedim. Ağabey Vekilimizle bir fotoğraf çekilelim dedi ama üzerinde ki önlüğü çıkarmaya çalıştı. Çıkarma öyle olsun patron mu kızar dediğimde patron benim demez mi?

Ya vekilimize ayıp olur dedi. Ama biz yinede çektiğim fotoğrafı önlüklü çektim. Anadolu insanı bu işte.

ŞEHİT ÖMER HALİSDEMİR MEKÂNINDA

Çukurkuyu beldesinde şehidimiz için okuduk Kuranımızı,  yaptık duamızı. Adana’dan Ak Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı Bey ve Ordu Milletvekili Oktay Çanak beyin ikramını arkadaşlar orada bulunan misafirlere dağıttılar.

Yaşlı bir amca yanıma geldi ‘dilinize sağlık Allah razı olsun’ dedikten sonra bende adın ne, nerelisin dedim. Şanlıurfalı ve adının Zeki olduğunu söyledi. Ve vekillerimizle benimde bir fotoğrafımı çek onlara ve onların başkomutanına ben dua ediyorum dedi.

Yanıma 40-45 yaşlarımda olduğunu tahmin ettiğim biri yaklaştı. Ağabey burada yemek yasakta karşıda çadırda yemek ikramımız var buyurun, bizde kardeş biz yedik dedim. İşte Anadolu insanı Kabirde bile yemek ikramında bulunuyor.

 340 KM UZAKLIKTA TAKIMA MORAL

Kozan Spor Nevşehir ili Avanos ilçesinde kamp yapıyor.. Ve sayın vekille Avanos’a doğru çıktık yola ve otelde Milletvekili Dağlı Hocalara, futbolculara başarı diledi. Böyle bir olaydan haberi olmayan yönetici ve futbolcular hakikaten memnun oldular. Otelden Futbolcular ve ekip ayrıldı. Çünkü Nevşehir’de Güzel Orduspor ile hazırlık maçı vardı. Arkadan bizde ayrıldık.. Nevşehir’de Ak Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı Kozan Spor’a, Ak Parti Ordu Milletvekili Oktay Çanak ise Güzel Orduspor’a destek vermek için oradaydılar.

Dostça bir hazırlık maçı oldu..

Ve sonuç..

Kozan Spor..1 Güzel Ordu Spor ise..0


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık