Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Cumhur İttifakı’nın Büyükşehir adayı olan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Kocaispir’in yönettiği belediyenin borç batağında olduğunu iddia etti.
KASADA PARA VARDI, BELEDİYENİN GAYRİMENKULLERİ VARDI
Sözcü TV’de açıklamalarda bulunan Karalar, ‘Rakibim olan Kocaispir’in yönettiği belediyenin 600-800 milyon lira borç içinde olduğu ifade ediliyor. Kendisine belediye devir edildiğinde (Mahmut Çelikcan tarafından) kasasında parası olan bir belediyenin ve aynı zamanda gayrimenkulleri olan bir belediyenin bugün 800 milyon lira borcu olan ve arsalarını satan bir belediye olduğuna işaret edip Kocaispir’i belediyeyi iyi yönetememekle suçladı. Karalar’ın bu ifadelerine Kocaispir’in nasıl bir yanıt vereceği merak ediliyor.