Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde hac farizasını yerine getirecek 76 kişi için uğurlama töreni düzenlendi.Cavidan Benlidayı Erkek Kur'an Kursu'nun bahçesinde gerçekleştirilen törende Kur'an-ı Kerim okundu. Programa katılan İlçe Müftüsü Cafer Erol, hacı adaylarını tebrik etti.Törenin ardından aileleriyle vedalaşan 76 hacı adayı, dualarla uğurlandı.
Gündem
Yayınlanma: 22 Mayıs 2024 - 00:11
Kadirli'de hac kafilesi dualarla uğurlandı
Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde hac farizasını yerine getirecek 76 kişi için uğurlama töreni düzenlendi.
Gündem
22 Mayıs 2024 - 00:11