Cumhur İttifakı'nın Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Kocaispir, Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde oy verdi.Kocaispir, eşi Raziye Kocaispir ile merkez Yüreğir ilçesindeki Anadolu Efes İlkokulu'na gitti.Oyunu 2393 numaralı sandıkta kullanan Kocaispir, seçimin hayırlı ve uğurlu olması temennisinde bulundu.
Siyaset
Yayınlanma: 31 Mart 2024 - 14:44
KOCAİSPİR OYUNU KULLANDI
Cumhur İttifakı'nın Adana Büyükşehir Belediye Başkan adayı Fatih Mehmet Kocaispir, Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde oy verdi.
Siyaset
31 Mart 2024 - 14:44